Beskidzka Mama Bloguje

Tam, gdzie rodzice zjedzą obiad w spokoju | MIEJSCA PRZYJAZNE DZIECIOM

Bardzo często (czasami nawet o 23.00 w niedzielę) piszecie do mnie z pytaniami – Beskidzka Mamo! Ty wiesz wszystko. Czy znasz jakieś miejsce w naszym regionie, gdzie można zjeść smaczny obiad całą rodziną, aby dzieci się nie nudziły? TAK – ZNAM! I mam nadzieję, że poniższy fotoreportaż rozwieje już wszelkie wątpliwości, a ja będę mogła spokojnie spać 😉

Bezpłatne animacje w każdą niedzielę

Dwór Świętoszówka od ponad roku oferuje dzieciom bezpłatne animacje. Odbywają się one w każdą niedzielę od godziny 13.00 do 17.00. Wiele razy gościliśmy już całą rodziną w tej restauracji i zawsze jesteśmy pod dużym wrażeniem kreatywności pań. Jest to, co sprawia dzieciakom radość: malowanie buzi, zwierzątka z baloników, pomysłowe warsztaty – wszystko to pod opieką dwóch wykwalifikowanych animatorek. Co więcej, animacje odbywają się w osobnej sali, oddzielonej od restauracji. Spokojnie mogłam pobawić się też w tej salce z moim rocznym synkiem, czy też zostawić pod opieką animatorek 6-letnią córkę.

Uroczystości rodzinne

Miałam również okazję zorganizować już dwie uroczystości rodzinne w Dworze Świętoszówka – chrzciny i roczek. Ceny zestawów obiadowych (podawanych wieloporcjowo, czyli na półmisku kilka mięs) zaczynają się od 49 zł od osoby, natomiast nas koszt organizacji przyjęcia okolicznościowego z obiadem dwudaniowym, deserem (polecam pyszny tort z kremowego serka mascarpone z sezonowymi owocami!), zimną płytą oraz napojami, nie przekroczył 100 zł od osoby. Restauracja jest dość duża, natomiast kameralne przestrzenie zapewniają komfort i spokój. Polecam rezerwację salki na patio. W przypadku przyjęć okolicznościowych dzieci do 3 roku życia nie są liczone, natomiast te powyżej mają osobne menu – drugie danie w formie nuggetsów, frytek i marchewki. Miłym akcentem są baloniki wręczane każdemu dziecku na powitanie.

Kameralna salka z przygotowanym nakryciem

Wydarzenia dla dzieci

Miejsce to słynie także z organizacji wydarzeń dla dzieci z wielką pompą. Przykładem może być coroczny Dzień Dziecka podczas którego na najmłodszych czekają takie atrakcje jak wielkie dmuchańce, dj, a nawet lot balonem.

Profesjonalna obsługa

Bywam w wielu miejscach, ale muszę przyznać, że niezwykle rzadko spotyka się w lokalach przyjaznych dzieciom, tak profesjonalną obsługę. Począwszy od kontaktu z managerem restauracji, po obsługę kelnerską, a skończywszy na przemiłych paniach animatorkach, które serdecznie pozdrawiam!

Gorąco polecam to miejsce zarówno na rodzinny obiad jak i na organizację przyjęć okolicznościowych!

Dwór Świętoszówka PRZYJAZNY DZIECIOM 

UL. Bielska 168, 43-386 Świętoszówka k. Bielska-Białej

www.facebook.com/swietoszowka/ | http://dworswietoszowka.pl