Beskidzka Mama Bloguje

Moja przygoda z dietą pudełkową NUTRIDIETA Bielsko-Biała | Mama testuje catering dietetyczny

Z diety pudełkowej Catering dietetyczny – Nutridieta, po raz pierwszy korzystałam 5 lat temu, gdy wracałam do formy po urodzeniu mojego pierwszego dziecka. Osoby, które mnie obserwują od samego początku, pamiętają pewnie akcję – Beskidzka Mama (się) Odchudza. Tym razem mama testuje catering dietetyczny po raz drugi.

Mama testuje catering dietetyczny 

Córka miała wtedy 1,5 roku, a ja czułam, że sama nie dam rady wrócić do formy.

Miałam za sobą odchudzanie z dietetykiem i samodzielne przygotowywanie posiłków według opracowanego dla mnie jadłospisu. Efekty były, ale to mozolne odmierzanie i komponowanie menu każdego wieczoru, kiedy po całym dniu przy dziecku padałam na twarz, sprawiło, że zaczęłam szukać innych rozwiązań. Nikt wtedy jeszcze nie słyszał o podobnych firmach. Było ich mało, w Bielsku-Białej nie było ich wcale. W tej dziedzinie Catering dietetyczny – Nutridieta, był pionierem w naszym regionie.

Po drugim dziecku jest trudniej!

Po Nutridietę postanowiłam sięgnąć również po moim drugim bobasie. Tym razem niestety miałam więcej do zrzucenia. Na moją decyzję także nałożyły się dodatkowe czynniki zdrowotne: anemia, kiepskie wyniki krwi. Czułam się osłabiona, ciągle chodziłam zmęczona…Niby przy dziecku to normalna sprawa, że człowiek jest wykończony, ale ze mną było już naprawdę źle. Przy drugim dziecku bardzo zależało mi też na karmieniu piersią. Wiedziałam, że to jest najlepsza ochrona dla mojego dziecka, ale z drugiej strony nie mogłam zapomnieć o sobie. Nie miałam siły samodzielnie przygotowywać pełnowartościowych posiłków. Jadłam przypadkowe rzeczy i czułam się z tym jeszcze gorzej. Z nadprogramowymi kilogramami i ciałem po 2 ciąży bardzo się nie lubiłam. W końcu powiedziałam – dość! Ty też zasługujesz na to, co najlepsze. Musisz się ogarnąć kobieto! I tak, zaczęłam ponownie ze sprawdzoną już Nutridietą. Zdaję sobie sprawę z tego, iż catering dietetyczny nie jest tani (koszt diety regular 1.500 kalorii) – 53 zł na dzień. Koszt mnie jednak nie zniechęcił. Postanowiłam pójść na kompromis. Zamawiam dietę od poniedziałku do czwartku, a w weekendy radzę sobie sama. Powiem Wam, że ten sposób się u mnie sprawdza. Co więcej, podglądanie jadłospisu Nutridiety zmotywowało mnie do zdrowego gotowania.

Ogólne wrażenia

Czuję się najedzona. Staram się zachować ok 2-3 h przerwy między 5 posiłkami.

Zazwyczaj, moim problemem podczas diety jest konieczność rezygnowania ze słodkości bez których, jak sami wiecie, żyć nie potrafię. Na szczęście, w menu Cateringu dietetycznego – Nutridieta, tych jest bardzo wiele. Jeśli miałabym wybrać dwie ulubione potrawy, byłyby nimi naleśniki na śniadanie:

Nie byłabym szczera, gdybym powiedziała, że nie mam ochoty czasem na dodatkowy pasek czekolady, bądź lody. Zaobserwowałam jednak, iż nie miewam już napadów wilczego apetytu. Myślę, że to rezultat dobrze zbilansowanej diety.

Dodatkowym plusem Nutridiety jest to, iż raz w tygodniu zaskakuje swoich klientów potrawami wywodzącymi się z różnych zakątków świata. Są to tak zwane „Dni Kuchni Narodowej w wersji light”. Dzięki nim, miałam okazję skosztować takich smakołyków, jak:

Kiedy zaczęłam korzystać z usług Cateringu dietetycznego – Nutridieta?

Zdrowe odżywanie z Nutridietą zaczęłam zaraz po Świętach Wielkanocnych.

Moje przykładowe dzienne menu wygląda następująco:

– 8.00 śniadanie, – 10.00 II śniadanie, – 13.00 obiad, 15.00 podwieczorek, 18.00 kolacja. Kładę się spać stosunkowo wcześnie, bo już o 22.00. Dodatkowo staram się pić dużą ilość wody. Z kawy, niestety, nie jestem w stanie zrezygnować.

Kiedy pojawiły się pierwsze efekty zdrowego odżywiania z Nutridietą?

Po pierwszym tygodniu zauważyłam poprawę pracy jelit. Problemy z wypróżnianiem przeszły do historii.

Po drugim tygodniu waga pokazywała już 1,5 kg mniej- mega sukces.

Z tygodnia na tydzień czuję, że przybywa mi energii. Skoki cukru, uczucie ciężkości i zmęczenia także mi już nie doskwierają.

Czy coś jeszcze robię dodatkowo…

Cóż Wam mogę powiedzieć… Gdybym była lepiej zorganizowaną osobą, dałabym radę po 22.00 skoczyć jeszcze na siłkę… W końcu całodobowych fitness klubów nie brakuje…

Jak na razie jednak, przy dwójce dzieci, z czego jedno nie ma jeszcze roku, a drugie choruje non stop, po prostu nie mam na to czasu…

Moja aktywność ogranicza się do spacerów z dziećmi. Na szczęście, dieta stanowi w procesie odchudzania aż 70% sukcesu- i to jest fakt!

Zachęcam Was do przetestowania Nutridiety. Można to zrobić, poprzez zamówienie zestawu próbnego. Jest to fajna opcja, ponieważ daje szansę wypróbować dietę przez 2 dni z 30% zniżką.

Metamorfozy Nutridiety – 3 miesięczny program odchudzający za darmo!

Od 15.05 – 15.06.2018 trwa nabór do – Metamorfoz Nutridiet Do programu wybierany jest jeden kandydat, który korzysta z diety redukcyjnej bezpłatnie, w zamian za cotygodniowe relacje z postępów oraz zdjęcia. Koniecznie sprawdźcie szczegóły. Jeżeli chcecie zobaczyć efekty poprzednich uczestników, wejdźcie TUTAJ . Przeczytajcie regulamin programu i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Naprawdę warto!