Beskidzka Mama Bloguje

Pierwsze takie miejsce na Południu Polski!

Z ręką na sercu nie znałam tego miejsca. Wiele razy przejeżdżałam autobusem czy autem, ale nigdy nie byłam w środku. Z zewnątrz z resztą nie widać tego, co tak naprawdę jest w środku, a kryje się tam bardzo wiele… szczególnie dla przyszłych, jak również świeżo upieczonych mam.

Dobra kawa, ale nie tylko…

Poza dobrą kawą i zdrowym lunchem Honey Home and Bistro oferuje bowiem w pełni zaaranżowany pokoik dziecięcy. Caramella, bo o tym polskim producencie mebli i akcesoriów dziecięcych mowa, dostępny jest TYLKO  w 3 miejscach w Polsce. Marka jest niezwykła. Nie spotkałam się do tej pory z tak subtelną stylizacją pokoiku dziecięcego, z resztą zobaczcie…

Co najbardziej mi się spodobało?

O tej marce można pewnie wiele powiedzieć, ale opowiem Wam co mnie osobiście się najbardziej spodobało. Po raz pierwszy spotkałam się z tak solidnie wykonanymi meblami, które są nie tylko bardzo dopracowane jeśli chodzi o każdy szczegół, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Po drugie, funkcjonalność – np. łóżeczko, które widzicie, ma funkcję 3 w 1 (łóżeczko niemowlęce, łóżeczko dziecięce i kanapa). Komoda z przewijakiem ma z kolei ciche zamykanie szuflad, jest przestronna, można na niej nie tylko swobodnie przewinąć dziecko, ale mieć pod ręką wszelkie akcesoria potrzebne do tego celu. Trzecia rzecz, która zasługuje na wyróżnienie, to dodatki, które można spersonalizować, np. zamówić sobie poduszeczki, becik czy rożek z inicjałami dziecka.

Ile kosztują takie meble?

Jak wiadomo za jakością idzie cena. Przykładowo, łóżeczko 3 w 1 to koszt 1.999 zł (ceny w Honey Home and Bistro są takie jak u producenta). Czy dużo? Jeśli zliczyć koszt 3 łóżeczek, solidnego – niemowlęcego (ok. 700 zł. ), łóżeczka dziecięcego (nawet te z Ikei to koszt ok 300-400 zł) plus cena sofy do pokoju dziecięcego, to wychodzi nam mniej więcej cena takiego mebla, a kupujemy jeden na lata.

A może gustowny prezent?

Caramello to także marka, które oferuje bardzo gustowne prezenty. Jeśli szukamy czegoś wyjątkowego na prezent dla przyszłej mamy, to myślę, że ucieszy się z beciku czy rożka do karmienia z inicjałami dziecka.  Bardzo piękny jest także fotel do karmienia i oświetlenie.

Kompleksowa aranżacja wnętrz

Honey Home and Bistro to zatem kawiarnia z salonem wnętrz. Znajdziesz tu meble i dodatki polskiej marki Caramello (ale też innych ekskluzywnych marek wnętrzarskich). Dodatkowo do Waszej dyspozycji są architekci wnętrz, którzy mogą pomóc Wam zaprojektowaniu pokoiku dziecięcego i nie tylko. 3 tygodnie to czas w jakim są w stanie od A do Z (od projektu do realizacji) zająć się kompleksowo wszystkim.

Moją relację z wizyty w tym miejscu znajdziecie na https://www.instagram.com/blog.beskidzkamama.pl/ (zapisana w wyróżnionych)


Home Decoration & Bistro w Bielsku-Białej. Ul. Ks. St. Stojałowskiego 31
43-300 Bielsko-Biała